Napisz do nas

24-05-2012, 12:32
Ten artykuł czytasz w ramach płatnej subskrypcji. Twoja prenumerata jest aktywna

PULS MEDYCYNY, PULS FARMACJI
redakcja: redakcja@pulsmedycyny.pl

reklama: m.solarczyk@pulsmedycyny.pl
                 j.pasiut@pulsmedycyny.pl

prenumerata: prenumerata@pulsmedycyny.pl

patronaty: patronat@pulsmedycyny.pl 

 

WYDAWCA
dr Agnieszka Starewicz-Jaworska  
a.starewicz@pulsmedycyny.pl

REDAKTOR NACZELNY
Małgorzata Konaszczuk
m.konaszczuk@pulsmedycyny.pl

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:
Iwona Kazimierska
i.kazimierska@pulsmedycyny.pl
Marta Markiewicz
m.markiewicz@pulsfarmacji.pl
Maja Marklowska-Dzierżak
m.marklowska@pulsmedycyny.pl 
Marcin Książkowski - redaktor wydań internetowych
m.ksiazkowski@pulsmedycyny.pl
Emilia Grzela
e.grzela@pulsmedycyny.pl

MARKETING:
Dagmara Sapierzyńska
d.sapierzynska@pulsmedycyny.pl 

REKLAMA:
Małgorzata Solarczyk (kierownik)
tel. 22 333 97 34
kom. 605 948 184
m.solarczyk@pulsmedycyny.pl
Joanna Pasiut (Key Account)
tel. 22 333 97 36
kom. 605 948 294
j.pasiut@pulsmedycyny.pl

PRENUMERATA:
tel. 22 333 9769
https://pulsmedycyny.pl/subskrypcja/
prenumerata@pulsmedycyny.pl

 

 

Źródło: Puls Medycyny

Najważniejsze dzisiaj
Puls Medycyny
Inne / Napisz do nas
× Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.