Napisz do nas

opublikowano: 24-05-2012, 12:32
aktualizacja: 20-11-2018, 11:50

Redakcja "Pulsu Medycyny" - dane kontaktowe.

Ten artykuł czytasz w ramach płatnej subskrypcji. Twoja prenumerata jest aktywna

PULS MEDYCYNY, PULS FARMACJI
redakcja: redakcja@pulsmedycyny.pl

prenumerata: prenumerata@pulsmedycyny.pl

patronaty: patronat@pulsmedycyny.pl

 

DYREKTOR DS. PROJEKTÓW MEDYCZNYCH
Izabela Ozga
i.ozga@pulsmedycyny.pl

REDAKTOR NACZELNY
Małgorzata Konaszczuk
m.konaszczuk@pulsmedycyny.pl

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:
Iwona Kazimierska
i.kazimierska@pulsmedycyny.pl
Marta Markiewicz
m.markiewicz@pulsfarmacji.pl
Maja Marklowska-Tomar
m.marklowska@pulsmedycyny.pl 
Marcin Książkowski - redaktor wydań internetowych
m.ksiazkowski@pulsmedycyny.pl
Emilia Grzela
e.grzela@pulsmedycyny.pl

PROJECT MANAGER
Dorota Dyś
d.dys@pulsmedycyny.pl

MARKETING:
Marta Rosiak
m.rosiak@pulsmedycyny.pl

REKLAMA:
Paulina Pietruczuk (kierownik projektów medycznych)
tel. 22 333 97 38
kom. 536 462 581
p.pietruczuk@pulsmedycyny.pl

Mariusz Radzio (Key Account Manager)
tel. 605 948 281
m.radzio@pulsmedycyny.pl

Daria Rosińska-Wolska (Key Account Manager)
tel. 605 948 283
d.rosinska@pulsmedycyny.pl

PRENUMERATA:
tel. 22 333 9769
https://pulsmedycyny.pl/subskrypcja/
prenumerata@pulsmedycyny.pl

Źródło: Puls Medycyny

Najważniejsze dzisiaj
× Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.