Napisz do nas

opublikowano: 24-05-2012, 12:32

Redakcja "Pulsu Medycyny" - dane kontaktowe.

Ten artykuł czytasz w ramach płatnej subskrypcji. Twoja prenumerata jest aktywna

PULS MEDYCYNY, PULS FARMACJI
redakcja: redakcja@pulsmedycyny.pl

reklama: m.solarczyk@pulsmedycyny.pl
                 p.pietruczuk@pulsmedycyny.pl

prenumerata: prenumerata@pulsmedycyny.pl

patronaty: patronat@pulsmedycyny.pl 

 

WYDAWCA
dr Agnieszka Starewicz-Jaworska  
a.starewicz@pulsmedycyny.pl

REDAKTOR NACZELNY
Małgorzata Konaszczuk
m.konaszczuk@pulsmedycyny.pl

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:
Iwona Kazimierska
i.kazimierska@pulsmedycyny.pl
Marta Markiewicz
m.markiewicz@pulsfarmacji.pl
Maja Marklowska-Dzierżak
m.marklowska@pulsmedycyny.pl 
Marcin Książkowski - redaktor wydań internetowych
m.ksiazkowski@pulsmedycyny.pl
Emilia Grzela
e.grzela@pulsmedycyny.pl

PROJECT MANAGER
Dorota Dyś
d.dys@pulsmedycyny.pl

MARKETING:
Dagmara Sapierzyńska
d.sapierzynska@pulsmedycyny.pl 

REKLAMA:
Małgorzata Solarczyk (Kierownik)
tel. 22 333 97 34
kom. 605 948 184
m.solarczyk@pulsmedycyny.pl
Paulina Pietruczuk (Kierownik Projektów Medycznych)
tel. 22 333 97 38
kom. 536 462 581
p.pietruczuk@pulsmedycyny.pl

PRENUMERATA:
tel. 22 333 9769
https://pulsmedycyny.pl/subskrypcja/
prenumerata@pulsmedycyny.pl

Źródło: Puls Medycyny

Puls Medycyny
Inne / Napisz do nas
× Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.