Napisz do nas

opublikowano: 24-05-2012, 12:32
aktualizacja: 20-11-2018, 11:50

Redakcja "Pulsu Medycyny" - dane kontaktowe.

Ten artykuł czytasz w ramach płatnej subskrypcji. Twoja prenumerata jest aktywna

PULS MEDYCYNY, PULS FARMACJI

redakcja: redakcja@pulsmedycyny.pl
prenumerata: prenumerata@pulsmedycyny.pl
patronaty: patronat@pulsmedycyny.pl

REDAKTOR NACZELNA
Małgorzata Konaszczuk
tel. 22 333 97 30
kom. 605 948 282
m.konaszczuk@pulsmedycyny.pl

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:

Iwona Kazimierska
tel. 22 333 97 23
i.kazimierska@pulsmedycyny.pl

Marta Markiewicz
tel. 22 333 97 32
m.markiewicz@pulsfarmacji.pl

Ewa Kurzyńska
tel. 691 467 120
e.kurzynska@pulsmedycyny.pl

Maja Marklowska-Tomar
tel. 602 294 816
m.marklowska@pulsmedycyny.pl 

Katarzyna Matusewicz
tel. 603 441 155
k.matusewicz@pulsmedycyny.pl

Marcin Książkowski - redaktor wydań internetowych
tel. 22 333 97 29
m.ksiazkowski@pulsmedycyny.pl

Emilia Grzela
tel. 22 333 97 28
e.grzela@pulsmedycyny.pl

KONFERENCJE
Dorota Dyś - project manager
tel. 605 948 188
d.dys@pulsmedycyny.pl

REKLAMA w "Pulsie Medycyny":

Izabela Ozga
dyrektor ds. projektów medycznych
tel. 22 333 97 37
kom. 695 370 220
e-mail: i.ozga@pulsmedycyny.pl

Daria Rosińska-Wolska
sales manager
tel. 22 333 97 34
kom. 605 948 283
e-mail: d.rosinska@pulsmedycyny.pl

Paulina Pietruczuk
sales manager
tel. 22 333 97 38
kom. 536 462 581
e-mail: p.pietruczuk@pulsmedycyny.pl

Aleksandra Uziębło
sales manager
tel. 22 333 97 36
kom. 605 948 281
e-mail: a.uzieblo@pulsmedycyny.pl

Sebastian Strużkiewicz
sales manager
tel. 22 333 97 33
kom. 666 848 951
e-mail: s.struzkiewicz@pulsmedycyny.pl

PRENUMERATA:
tel. 22 333 97 69
https://pulsmedycyny.pl/subskrypcja/
prenumerata@pulsmedycyny.pl

Źródło: Puls Medycyny

Najważniejsze dzisiaj
× Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.