Napisz do nas

24-05-2012, 12:32

REDAKCJA PULSU MEDYCYNY I PULSU FARMACJI

REDAKTOR NACZELNY

Małgorzata Konaszczuk
m.konaszczuk@pulsmedycyny.pl

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:

Iwona Kazimierska
i.kazimierska@pulsmedycyny.pl

Marta Markiewicz
m.markiewicz@pulsmedycyny.pl
m.markiewicz@pulsfarmacji.pl

Maja Marklowska-Dzierżak

m.marklowska@pulsmedycyny.pl

 

REKLAMA W PULSIE MEDYCYNY I PULSIE FARMACJI

Joanna Pasiut

tel. 22 333 97 36
kom. 605 94 8294
e-mail: j.pasiut@pulsmedycyny.pl

Małgorzata Solarczyk

tel. 22 333 97 34
kom. 605 948 184
e.mail: m.solarczyk@pulsmedycyny.pl


 

DZIAŁ EVENTÓW PULSU MEDYCYNY I PULSU FARMACJI

Żaneta Pieczek

tel. 0-22 333 99 28, 605 948 188

e-mail: z.pieczek@pulsmedycyny.pl

 

PRENUMERATA:

tel. 22 333 9773
e-mail:: prenumerata@pulsmedycyny.pl

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Źródło: Puls Medycyny

Tematy

Puls Medycyny

Inne / Napisz do nas
× Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.