Napisz do nas

24-05-2012, 12:32

REDAKCJA PULSU MEDYCYNY I PULSU FARMACJI

adres redakcyjny: redakcja@pulsmedycyny.pl

 

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

dr Agnieszka Starewicz-Jaworska
a.starewicz@pulsmedycyny.pl

REDAKTOR NACZELNY

Małgorzata Konaszczuk
m.konaszczuk@pulsmedycyny.pl

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:

Iwona Kazimierska
i.kazimierska@pulsmedycyny.pl

Marta Markiewicz
m.markiewicz@pulsmedycyny.pl
m.markiewicz@pulsfarmacji.pl

Maja Marklowska-Dzierżak
m.marklowska@pulsmedycyny.pl

Marcin Książkowski - redaktor wydań internetowych 
m.ksiazkowski@pulsmedycyny.pl

Emilia Grzela
e.grzela@pulsmedycyny.pl

 

REKLAMA W PULSIE MEDYCYNY I PULSIE FARMACJI

Małgorzata Solarczyk (kierownik)
tel. 22 333 97 34
kom. 605 948 184
e.mail: m.solarczyk@pulsmedycyny.pl

Joanna Pasiut (Key Account)
tel. 22 333 97 36
kom. 605 948 294
e-mail: j.pasiut@pulsmedycyny.pl

 

PRENUMERATA:

tel. 22 333 9773

https://pulsmedycyny.pl/subskrypcja/

e-mail:: prenumerata@pulsmedycyny.pl

Źródło: Puls Medycyny

Najważniejsze dzisiaj

Puls Medycyny

Inne / Napisz do nas
× Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.