LUX MED nawiązała współpracę z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Grupa LUX MED podpisała umowę z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Porozumienie ma na celu podjęcie wspólnych działań w zakresie badań naukowych i dydaktyki.

Strony zobowiązały się do realizacji wspólnych inicjatyw, w tym organizacji konferencji naukowych, seminariów, warsztatów oraz publikacji naukowych. Umowa ułatwi studentom, doktorantom i pracownikom UKSW nawiązywanie współpracy ze specjalistami LUX MED oraz da dostęp do nowoczesnej infrastruktury i technik badawczych.

„Dla LUX MED, największej prywatnej firmy medycznej, współpraca z renomowaną uczelnią jest naturalnym krokiem w realizacji strategii. Uważamy bowiem, że rozwój kompetencji pracowników medycznych jest naszym obowiązkiem i od wielu lat podejmujemy wiele działań edukacyjnych skierowanych do naszych lekarzy, pielęgniarek i przedstawicieli innych zawodów medycznych. Dysponujemy nowoczesną infrastrukturą i pacjentocentrycznym modelem świadczenia usług. Jestem przekonana, że nasz dotychczasowy dorobek i doświadczenie, a także kompetencje naszych specjalistów pomogą adeptom medycyny dobrze przygotować się do zawodu” – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.