Uniwersytet Medyczny w Łodzi otwarty dla przyszłych studentów

UM w Łodzi zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych na „Drzwi Otwarte”, które odbędą się 7 marca w Centrum Dydaktycznym przy ul. Pomorskiej 251.

Uczelnia przygotowała bogaty program spotkań z pracownikami oraz studentami, którzy przybliżą licealistom z Łodzi i regionu różne dziedziny medycyny, opowiedzą, jak wyglądają studia oraz jakie są perspektywy zawodowe. Będzie można poszerzyć wiedzę z zakresu medycyny, nabyć wiedzę i umiejętności przydatne w codziennym życiu, a także zwiedzić działające na uczelni laboratoria, w tym nowo otwarte Centrum Symulacji Medycznych.

W programie m.in.: MEGAwarsztaty – Jak szyć?, ćwiczenia z laparoskopem LaparoSpoko, tajniki diagnosty, wybuchowe eksperymenty chemiczne, sposoby na samodzielnie przygotowanie kosmetyków, biżuteria z klamer do aparatów ortodontycznych, medycyna sądowa z bliska.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.drzwiotwarte.umed.lodz.pl.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.