Recepta na sukces to współpraca lekarza i farmaceuty

Druga już debata z udziałem studentów farmacji i kierunku lekarskiego odbędzie się 12 marca w Krakowie. Uczestnicy wspólnie będą dążyć do budowania profesjonalnej relacji między obiema grupami zawodowymi. Spotkanie organizowane jest w ramach 4. edycji programu „Recepta na sukces. O współpracy lekarza i farmaceuty”.

Profesjonalna i efektywna współpraca farmaceutów i lekarzy to priorytet nie tylko dla pacjentów, którzy oczekują jak najlepszej opieki. To również istotna kwestia dla samych studentów farmacji i kierunku lekarskiego, którzy poważnie myślą o swojej pracy i wiedzą, że tylko partnerska relacja obu tych grup zawodowych może przynieść najbardziej satysfakcjonujące efekty. Na przeszkodzie temu stoi jednak szereg kwestii, takich jak np. błędne przekonania na temat przedstawicieli drugiej specjalizacji czy ograniczenia wynikające z kwestii formalno-prawnych.

Temu, jak pokonać te przeszkody, będzie poświęcona debata pt. „Współpraca lekarza i farmaceuty a dobro pacjenta” organizowana w ramach 4. edycji programu „Recepta na sukces. O współpracy lekarza i farmaceuty”. W spotkaniu wezmą udział reprezentanci studentów uczelni medycznych z Krakowa, Kielc, Katowic, Rzeszowa i Łodzi, którzy będą mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami, oczekiwaniami i obawami dotyczącymi współpracy na linii lekarz-farmaceuta.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.