Krzysztof Jakubiak nowym rzecznikiem MZ

Nowym rzecznikiem prasowym i jednocześnie dyrektorem biura prasy i promocji został dziś Krzysztof Jakubiak. Do grudnia 2017 roku był związany z wydawnictwem Bonnier Business Polska, w którym pełnił rolę redaktora naczelnego "Pulsu Medycyny" i "Puls Farmacji".

Krzysztof Jakubiak jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie. W latach 1995-1997 studiował w Stanach Zjednoczonych.

Nowy rzecznik prasowy resortu zdrowia ma ponad 25-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji i PR, gdzie zajmował się obszarami takimi jak: rynek farmaceutyczny, kosmetyczny czy rynek materiałów chemicznych. Od czerwca 2014 do grudnia 2017 roku pełnił funkcję redaktora naczelnego "Pulsu Medycyny" i "Pulsu Farmacji". W tym czasie rozwijał "Dialog dla Zdrowia", a także konferencje m.in. cykliczne spotkania zatytułowane "Polityka Lekowa". 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.