Trwa rekrutacja studentów UMB do programu mentoringu

Od wczoraj do 22 grudnia potrwa rekrutacja studentów VI roku kierunku lekarskiego do pilotażowej edycji programu mentoringu, organizowanego w ramach projektu „Wdrożenie programu rozwoju Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z wykorzystaniem Centrum Symulacji Medycznej”.

Udział w programie, który będzie realizowany w okresie luty-maj 2018 roku, jest bezpłatny, a jego celem jest kształtowanie u studentów umiejętności planowania kariery zawodowej i rozwoju osobistego, dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia pracowników naukowo-dydaktycznych UMB. Pilotażowy program

Rekrutacja studentów zakończy się 22 grudnia o godz. 13.00. Będą w niej brane pod uwagę: średnia ocen uzyskanych w czasie studiów, aktywna działalność w studenckich kołach naukowych, aktywny udział w konferencjach oraz prace opublikowane w czasopismach naukowych. W przypadku uzyskania jednakowej liczby punktów, rozstrzygająca będzie kolejność zgłoszeń. W tym roku akademickim przewidzianych jest tylko 10 miejsc.

Chcąc zgłosić chęć udziału w projekcie, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny pod adresem https://www.umb.edu.pl/csm i dostarczyć go wraz z niezbędnymi dokumentami do Działu Projektów Pomocowych UMB przy ul. Jana Kilińskiego 1 (prawe skrzydło Pałacu Branickich – nad Muzeum).

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.