Pracodawcy RP docenili osoby zaangażowane w ochronę zdrowia

Znamy tegorocznych laureatów Optimusów - nagród przyznawanych przez Pracodawców RP. Organizacja doceniła aż cztery osoby blisko związane z systemem ochrony zdrowia.

W trakcie uroczystej gali, jaka miała miejsce 14 grudnia, nagrody otrzymali:

Szymon Chrostowski, za determinację w walce z nowotworami oraz propagowanie nowoczesnych metod leczenia, dzięki którym pracodawcy nie muszą tracić pracowników;

prof. Andrzej Mariusz Fal, za szczególne działania na rzecz zdrowia publicznego;

Marek Wójcik, pełnomocnik zarządu Związku Miast Polskich, za umiejętne wykorzystanie dialogu społecznego jako sposobu na owocną współpracę administracji samorządowej z przedsiębiorcami;

Andrzej Sokołowski, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych, za konsekwentne wzmacnianie znaczenia i roli pracodawców prywatnych w krajowym systemie ochrony zdrowia, oraz za wybitną aktywność w popularyzowaniu działalności Pracodawców RP w życiu społecznym i gospodarczym Polski.

 

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.