Forum Gospodarki Cyfrowej - Transformacja Cyfrowa: trendy i wyzwania w e-medycynie

9 listopada, Warszawa

Organizatorem Forum Gospodarki Cyfrowej jest Izba Gospodarki Elektronicznej, w której strukturach działa Grupa Robocza ds. e-medycyny zrzeszająca m.in. ekspertów z PharmaNET, CSIOZ, Polskiego Stowarzyszenia HL7, czy Polskiej Izby Informatyki Medycznej.

Jest to wydarzenie, na którym spotkają się eksperci sektora e-zdrowie. Forum stanie się miejscem wymiany informacji z zakresu wyzwań międzynarodowej gospodarki cyfrowej oraz najważniejszych trendów związanych z cyfryzacją w medycynie. Gościem specjalnym bloku e-medycyna będzie Michał Boni, poseł do Parlamentu Europejskiego, który zapozna uczestników z największymi trendami w światowej e-medycynie.

Program Bloku e-medycyna został przygotowany przez ekspertów z branży cyfrowej oraz praktyków branży medycznej. W trakcie bloku zostaną zaprezentowane praktyczne cyfrowe rozwiązania dla szpitali i placówek medycznych. Nie zabraknie również tematów dla prowadzących apteki online.

 Program Forum został podzielony na dwa bloki tematyczne:

  • BLOK I - e-commerce - wyzwania i trendy.
  • Blok II - e-medycyna - cyfryzacja w instytucjach medycznych. 

Wydarzenie będzie wypełnione debatami, prezentacjami i wystąpieniami ekspertów z Polski oraz z zagranicy, zwieńczone wieczorną galą, prestiżowego i znanego w branży, konkursu e-Commerce Polska awards 2017 oraz Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej.

Zarówno Forum jak i wieczorna Gala będą okazją do rozmów biznesowych, nieformalnych spotkań i owocnego networkingu. Zgłoszenia do Forum Gospodarki Cyfrowej tutaj

Dla Czytelników Pulsu Medycyny mamy specjalną ofertę – cena wejściówki na Forum jak dla Członków e-Izby. 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.