Singularity U Masters & Robots

26-28 października, Warszawa

Future of health, Digital transformation, Exponential technology, Blockchain, Artificial Intelligence, Digital Economy, IoT, Social Innovation – to już nie tylko modne terminy, ale zjawiska, które pod wpływem wykładniczo rozwijających się technologii zmieniają otaczający nas świat – również ten biznesowy. Trudno zrozumieć te zmiany, identyfikować, które z nich są przełomowe i istotne. Tworzyć innowacyjne produkty i usługi, które trafią w moment rynkowy i będą następnym „big thing”

O tym wszystkim i wielu innych aspektach o przyszłości świata i biznesu opowiedzą goście konferencji „Masters&Robots”. Profesorowie z największych ośrodków akademickich - MIT, New York Stern, Stanfordu, Illinois, Concordii czy Wiednia, a także praktycy z całego świata zajmujący się wdrażaniem innowacji, rozwojem nowych modeli biznesowych, implementacją nowoczesnych rozwiązań będą dostępni w Warszawie już 26-28 października. 

Zaproszeni eksperci przez 3 dni będą prowadzić warsztaty, by nie tylko inspirować, ale przede wszystkim dać możliwość nauczenia się konkretnych rozwiązań, które przydadzą się w rozwoju biznesu.

Więcej informacji na www.mastersandrobots.tech

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.