Kobieta i mężczyzna 65+

17-18 listopada, Warszawa

W tym roku Kongres Medyczny KOBIETA i MĘŻCZYZNA 65+ połączony jest z XIII Zjazdem Naukowym Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego.

Komitet Naukowy tworzą: prof. Barbara Bień, prof. Piotr Błędowski, prof. Anna Skalska, oraz prof. Katarzyna Wieczorowska-Tobis. 

Kongres przeznaczony jest przede wszystkim dla specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy podejmują kompleksową opiekę nad osobami starszymi, w tym internistów, lekarzy medycyny rodzinnej, geriatrów oraz innych pracowników służby zdrowia.

W tym roku po raz pierwszy do udziału w wydarzeniu zaproszone zostało środowisko pielęgniarskie, dla którego przewidziane zostały osobne sesje, wykłady i warsztaty tematyczne. Poszerzenie programu Kongresu o ten obszar tematyczny to wynik zarówno wcześniejszych doświadczeń organizatorów z poprzednich edycji jak i reakcja Komitetu Naukowego na prognozy demograficzne dla Polski na najbliższe lata.

Kongres będzie znakomitą okazją do wymiany doświadczeń, poglądów oraz merytorycznych dyskusji na temat wyzwań jakie niesie dla polskiej medycyny starzejące się społeczeństwo.

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.