Centrum Opieki Paliatywnej we Wrocławiu

Kompleksowy ośrodek dla seniorów Angel Care we Wrocławiu otwiera Centrum Opieki Paliatywnej. Zapewni miejsce dla 20 pacjentów oraz wsparcie dla najbliższych. Centrum stara się o kontrakt z NFZ.

W Centrum Opieki Paliatywnej Angel Care do dyspozycji pacjentów są pokoje jedno- i dwuosobowe, a także sala dziennego pobytu, gabinety terapii indywidualnych i dostęp do ogrodu. Nad bezpieczeństwem i komfortem pacjentów czuwają specjaliści z dziedziny medycyny paliatywnej. Ośrodek jest również w pełni wyposażony w nowoczesny sprzęt, niezbędny do prawidłowego świadczenia usług. Rodziny pacjentów mogą skorzystać z pokoi gościnnych, z możliwością wyżywienia.

„Po 10 miesiącach od otwarcia Angel Care, odpowiadając na zgłaszane potrzeby, poszerzamy naszą ofertę medyczną, przede wszystkim z myślą o osobach potrzebujących wsparcia w najtrudniejszych chwilach. Centrum Opieki Paliatywnej zostało zaprojektowane tak, by pacjenci i ich rodziny otrzymali kompleksową opiekę w komfortowych warunkach” – mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.