Kapitał na rozwój projektów medycznych

Jeśli masz pomysł na biznes z sektora medycyny i ochrony zdrowia, szukasz wsparcia finansowego, projekt „Impuls dla medycyny” jest dla Ciebie. Ten, komu uda się przekonać do swojego pomysłu inwestorów z funduszy VRP, może otrzymać kapitał w wysokości nawet 10 mln zł.

 „Impuls do Biznesu” daje szansę przedsiębiorcom na pozyskanie dofinansowania swoich inicjatyw już po raz czwarty .

Do programu mogą przystąpić małe i średnie firmy, które przedstawią innowacyjne rozwiązania usprawniające system ochrony zdrowia, wpływające na jakość życia pacjentów i przyspieszające powrót do sprawności. 

Zwycięzca programu „Impuls dla medycyny” może wygrać 100 tys. zł na rozwój swojej działalności i pozyskać inwestora na kwotę nawet 10 mln zł. 

Wszyscy, którzy chcą spróbować swoich sił w kategorii technologie w medycynie i farmacji (med-tech; biotechnologia), mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 17 marca. 

Szczegółowe informacje, w tym regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz kryteria są opisane na stronie internetowej www.impuls.pb.pl.

Współorganizatorami  konkursu są: "Puls Medycyny”, "Puls Biznesu" i firma VRP. 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.