Program wsparcia dla innowacji w medycynie

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie wspierającym innowacyjne projekty. Jest on skierowany do osób i firm zainteresowanych pozyskaniem finansowego wsparcia na rozwój pomysłów biznesowych, zwiększenie skali działalności lub ekspansję na nowe rynki.

Program Impuls do Biznesu funkcjonuje od trzech lat. Współtworzą go: VRP – firma z sektora private capital oraz redakcja dziennika „Puls Biznesu”. Program umożliwia przedsiębiorcom oraz osobom z innowacyjnymi pomysłami na biznes zdobycie nagrody w wysokości 100 000 zł lub pozyskanie nawet 10 milionów złotych kapitału na rozwój zgłoszonego projektu. 

W tym roku utworzono osobną kategorię dla sektora ochrony zdrowia: Impuls dla medycyny. Jest ona przeznaczona dla projektów z branży medycznej i sektoru ochrony zdrowia. Poszukujemy pomysłów, dzięki którym Polacy będą mogli lepiej dbać o swoje zdrowie, mniej chorować, a w przypadku choroby – szybciej wracać do zdrowia. 

Współorganizatorami  konkursu są: "Puls Medycyny”, "Puls Biznesu" i firma VRP. 

 

Na zgłoszenia czekamy do 17 marca. W czerwcu, podczas uroczystej kolacji dla finalistów, poznamy laureatów tegorocznej edycji.

 

Szczegółowe informacje, w tym regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz kryteria są opisane na stronie internetowej www.impuls.pb.pl.

 

 

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.