„Pediatria jakiej nie znacie”

18 marca, Warszawa

Na VII Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dla Studentów i Młodych Lekarzy będą poruszane tematy, które obejmują nie tylko pediatrię czy neonatologię, ale również chirurgię, onkologię, intensywną terapię, opiekę paliatywną, problemy żywienia i wiele, wiele innych.

Poprzednie edycje gromadziły  wielu słuchaczy - nie tylko studentów, ale również lekarzy stażystów, rezydentów oraz lekarzy ze specjalizacją. W tegorocznej edycji wzięło udział 500 studentów z całej Polski.

Konferencja przygotowywana jest głównie przez studentów i młodych lekarzy, którzy byli wspierani przez wybitnych specjalistów zajmujących się pediatrią, neonatologią, chirurgią dziecięcą oraz innych dziedzin, których dotyczyć będzie konferencja. 

Tematem konferencji jest dziecko, jego problemy, problemy rodziców i lekarzy. Będziemy poruszać zaskakujące tematy, wzbudzać kontrowersje i prostować obiegowe opinie. 

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.