II Polski Kongres „Pokonać Sepsę”

25–27 maja, Wrocław

Kongres skierowany jest do całego środowiska medycznego, a pośrednio też do opinii publicznej. Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do anestezjologów, chirurgów, internistów, mikrobiologów, diagnostów, lekarzy innych specjalności, w tym m.in. w dziedzinie medycyny ratunkowej i lekarzy POZ. Sepsa jest problemem interdyscyplinarnym, dlatego tylko wspólna debata i działania, mające na celu promocję oraz wdrożenie systemów wczesnego rozpoznawania i skutecznego leczenia, mogą odwrócić tragiczny trend i uchronić dzieci i dorosłych przed śmiertelną sepsą.

I Polski Kongres „Pokonać Sepsę” odbył się w 2015 roku. Został on pozytywnie oceniony przez ponadtysięczne grono uczestników, uznano go za sukces zarówno organizacyjny, jak i merytoryczny. Rok 2016 przynosi nowe informacje i ustalenia na temat sepsy, dlatego zaplanowano II Polski Kongres „Pokonać Sepsę” jako wielodyscyplinarne forum poświęcone tej najcięższej postaci zakażenia. 

Więcej o II Polskim Kongresie „Pokonać Sepsę” na stronie wydarzenia: http://sepsa2017.pl/

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.