O zdrowiu i urodzie na targach w PKiN

Bezpłatne badania i zabiegi, konsultacje u lekarzy i specjalistów różnych dziedzin to jedne z atrakcji czekających na odwiedzających targi Twoje Zdrowie i Uroda. Będzie można zapoznać się tu z najnowszymi trendami i osiągnięciami nauki oraz medycyny, służącymi poprawie zdrowia i urody.

Przestrzeń targowa została podzielone na strefy tematyczne: diagnostykę, edukację, profilaktykę i urodę. Podczas imprezy będzie można skorzystać z bezpłatnych badań, porad i konsultacji wybitnych lekarzy i specjalistów. Odwiedzający zdobędą wiedzę z zakresu zdrowia i prawidłowego żywienia, wezmą udział w prelekcjach na temat chorób nowotworowych, żywienia. Prowadzone będą pokazy, konsultacje, warsztaty dla biegaczy, pokazy pilates czy warsztaty taneczne.

Uwagę gości przyciągną pokazy zdrowego gotowania w wykonaniu m.in. Moniki i Macieja Szaciłło, autorów  2 część bestsellerowej książki „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem". W strefie piękna i urody będzie można skorzystać z darmowych badań dermatoskopowych skóry, przebadać zmiany skórne i uzyskać specjalistyczną informację medyczną na temat ich charakteru.

Targi odbędą się w dniach 17 i 18 września 2016 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.