UW: absolwenci odebrali dyplomy

Absolwenci studiów licencjackich I Wydziału Lekarskiego na kierunkach: audiofonologia z protetyką słuchu, elektroradiologia oraz logopedia ogólna i kliniczna odebrali dyplomy.

Uroczystość odbyła się 18 lipca. Przewodniczył jej dziekan I Wydziału Lekarskiego – prof. Mirosław Wielgoś, wzięli udział między innymi: prof. Marek Kulus , prorektor ds. dydaktyczno-wychowawczych, dziekan II Wydziału Lekarskiego - prof. Marek Kuch oraz władze dziekańskie I Wydziału Lekarskiego, które reprezentowali: prof. Barbara Górnicka, prof. Krzysztof Zieniewicz, prof. Kazimierz Niemczyk i prof. Paweł Włodarski. Obecni byli również kierownicy jednostek prowadzących kształcenie na I WL, a także przedstawiciele administracji.

„To ważna chwila w życiu, gdyż nie co dzień kończy się studia i zostaje się absolwentem….”- tymi słowami zwrócił się do bohaterów uroczystości dziekan I Wydziału Lekarskiego. W dalszej części przemówienia stwierdził, że dyplom uczelni otwiera wiele drzwi – dzięki niemu można otrzymać wymarzoną pracę, ale też kontynuować kształcenie podejmując studia II stopnia. Pogratulował licencjatom sukcesu i prosił o zachowaniu w pamięci macierzystej uczelni oraz głoszenie jej dobrego imienia. 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.


Blogi »

Lew Starowicz

Lew Starowicz

Pożądanie okresowe

Kalendarium

« » marzec 2017
PnWtŚrCzPtSbN
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Studenci Medycyny i Farmacji