Szpital inwestuje w personel

Personel medyczny Szpitala św. Anny w Piasecznie podnosi kwalifikacje zawodowe. Ze szkoleń skorzystają pielęgniarki i położne zatrudnione w placówce Grupy EMC.

Jak informuje spółka - 35 pielęgniarek ze Szpitala św. Anny w Piasecznie uczestniczy obecnie w kursie „Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego”. Dodatkowo w drugiej połowie czerwca blisko 40 pielęgniarek  z placówki Grupy EMC w Piasecznie rozpoczęło szkolenie „Leczenie ran”. Natomiast w lipcu ruszy szkolenie z zakresu szczepień ochronnych, w którym wezmą udział 32 pielęgniarki. Ale to nie koniec, jak informuje spółka kolejna szkolenia zaplanowana po wakacjach - we wrześniu ruszy kurs z zakresu wykonywania spirometrii, w którym szkolić się będzie 26 osób, a w październiku rozpocznie się szkolenie „Resuscytacja krążeniowo-oddechowa ” w którym udział weźmie 36 pielęgniarek.

„Podnoszenie kwalifikacji przez pielęgniarki i położne służy przede wszystkim pacjentom, gdyż możemy im zaoferować jeszcze wyższą  jakości usług medycznych. Cieszy mnie duże zainteresowanie personelu medycznego w Piasecznie udziałem w szkoleniach i ich bardzo wysoki poziom merytoryczny” - powiedziała Dorota Karpacka Z-ca dyrektora ds. pielęgniarstwa .

Łącznie w różnego rodzaju szkoleniach, które podnoszą kwalifikacje zawodowe, ma  w tym roku wziąć udział  blisko 450 pielęgniarek i położnych pracujących  w Grupie EMC Szpitale.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.