„Studiujesz – Pracujesz! " projekt dla łódzkich studentów

Rusza projekt „Studiujesz – Pracujesz! Program staży zawodowych dla studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w odpowiedzi na potrzeby społeczeństwa oraz rynku pracy”.

Projekt przeznaczony jest dla aktywnych i chętnych zdobywać doświadczenia zawodowe studentów III roku studiów stacjonarnych I stopnia Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunków dietetyka, ratownictwo medyczne i zdrowie publiczne.

Projekt zakłada współpracę z pracodawcami przy organizacji wakacyjnych, płatnych staży krajowych oraz zagranicznych dla studentów. Jego celem projektu jest podniesienie kompetencji studentów zgodnie z potrzebami pracodawców, wzmocnienie praktycznych elementów kształcenia, a przede wszystkim umożliwienie studentom zdobycia niezbędnego na rynku pracy doświadczenia.

W projekcie udział weźmie 120 studentów ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia na kierunkach o profilu praktycznym tj. dietetyka, ratownictwo medyczne oraz zdrowie publiczne.

W ofercie projektu:

  • 120 staży zawodowych, krajowych i zagranicznych w wymiarze pełnego etatu w okresie wakacyjnym
  • wynagrodzenie za staż w wysokości ponad 1500 zł netto/mc
  • w przypadku staży zagranicznych i odbywających się powyżej 50 km od Łodzi  dodatkowe benefity np. zwrot kosztów dojazdu i zakwaterowania
  • wysoką jakość staży i wsparcie pracodawcy.

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wiecej tu: aukiozdrowiu.umed.lodz.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.