Kobieta i mężczyzna 65+. Jak leczyć i pomagać?

21-22 października 2016 r., Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów

Do udziału w dwudniowych obradach kongresu zapraszamy geriatrów, lekarzy rodzinnych, internistów oraz innych pracowników służby zdrowia zainteresowanych holistycznym podejściem do starzejącego się pacjenta.

Program naukowy obfitować będzie w wystąpienia wybitnych praktyków z kraju oraz zagranicy, gwarantując wysoki poziom naukowy spotkania. Patronat naukowy nad kongresem objęły: Polskie Towarzystwo Gerontologiczne, Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce i Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji. 

Kongresy medyczne "Kobieta i mężczyzna" na dobre zagościły w kalendarzu spotkań specjalistów medycyny. Dwie dotychczasowe edycje jasno pokazały, że wśród wielu specjalności medycznych istnieje duża potrzeba dyskusji na temat postępowania ze starszym pacjentem. Wielowymiarowe spojrzenie na problemy starzejącego się społeczeństwa stało się zatem stałym elementem podejmowanej podczas kongresów dyskusji.

Kongresy "Kobieta i mężczyzna" są unikalną platformą dyskusji specjalistów z dziedziny m.in. geriatrii, gerontologii, medycyny rodzinnej i już od 2012 roku integrują wiele specjalizacji medycznych dzięki swojej interdyscyplinarności. 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.