„Kardiologia Prewencyjna 2016 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy” konferencja naukowa

18-19 listopada 2016 r., Kraków, hotel Holiday Inn

 Podczas tegorocznej  dziewiątej edycji konferencji "Kardiologia Prewencyjna" poruszone zostaną zagadnienia związane z najnowszymi doniesieniami w dziedzinie kardiologii prewencyjnej. Zostaną także zaprezentowane wyniki dużych polskich projektów badawczych. Dużo czasu poświęcimy praktycznym wskazówkom postępowania, zarówno w zakresie diagnostyki jak i leczenia chorób układu krążenia. Wysoki poziom konferencji zapewni udział najwybitniejszych ekspertów i najlepszych wykładowców z kraju i z zagranicy. 

Dla większości uczestników naszych konferencji nie ma żadnych wątpliwości, że prewencja jest najskuteczniejszym sposobem zwalczania chorób układu krążenia, a społeczny wymiar stawia profilaktykę chorób układu krążenia jako jeden z najważniejszych problemów zdrowia publicznego Polsce, i w całej Europie.

Pozwalamy sobie wyrazić nadzieję, że wzorem poprzednich konferencji organizowanych przez naszą sekcję, tegoroczna także okaże się sukcesem, a przede wszystkim miejscem twórczej wymiany poglądów, która połączy ekspertów i praktyków.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.kardiologiaprewencyjna.eu lub pod numerem telefonu 513246667.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.