Warsztaty: Jak żyć z astmą i alergią?

Warsztaty "Jak żyć z astma i alergią" odbędą się 6 kwietnia w Wojskowym Instytucie Medycznym (WIM) w Warszawie. Poprowadzi je alergolog dr med. Piotr Dąbrowiecki.

Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na astmę, alergie i POCHP wraz z Wojskowym Instytutem Medycznym z okazji Światowego Tygodnia Alergii (4-10 kwietnia 2016) organizują bezpłatne zajęcia edukacyjno-terapeutyczne dla chorych z astmą oskrzelową.

"Czy moja astma jest ciężka? Co zrobić w zaostrzeniu choroby? Jak reagować w przypadku duszności?" – m.in. na takie pytania odpowiedzą eksperci podczas warsztatów „Jak żyć z astmą i alergią”.  Spotkanie dla pacjentów odbędzie się 6 kwietnia o godz. 17.00 w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów 128 w Warszawie, sala 236 na 2 piętrze.

Warsztaty poprowadzi alergolog dr med. Piotr Dąbrowiecki. Podczas warsztatów zaplanowano także zajęcia z fizykoterapeutą. Uczestnicy poznają techniki ćwiczeń oddechowych oraz nauczą się jak poprawnie je wykonywać.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.