Centrum Onkologii w Zamościu wdraża system CGM CLININET

Centrum Onkologii NU-MED w Zamościu podpisało z CompuGroup Medical Polska umowę na dostawę i wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego klasy HIS wraz z integracją systemów i urządzeń peryferyjnych.

 Kontrakt obejmuje również świadczenie usług gwarancyjnych i serwisowych, integrację systemu CGM CLININET z funkcjonującym w szpitalu systemem radiologicznym (produkowanym przez CGM Polska) i laboratoryjnym, a także realizację cyklu szkoleń dla personelu z zakresu eksploatacji systemu. Obecnie CGM Polska obsługuje trzy z czterech jednostek należących do grupy NU-MED.

Centrum Onkologii NU-MED powstało przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Szpital leczy chorych na nowotwory metodą chemioterapii. Zlokalizowana w sąsiedztwie radioterapia umożliwi stosowanie leczenia skojarzonego, czyli łączącego te dwie metody. Pacjentom onkologicznym z Zamościa i regionu zamojskiego oferowane będzie zatem kompleksowe leczenie – bez konieczności przemieszczania się pomiędzy odległymi od siebie ośrodkami.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.