Aplikacja SERCE zadba o kobiece serca

„Moda na Serce”, inicjator wszechstronnych działań prozdrowotnych dla kobiet, wprowadza darmową aplikację mobilną. Pobierz ją z http://www.modanaserce.pl/app.php i naucz się być dobra dla swojego serca. W kilku prostych krokach dowiesz się, co robić, aby Twojemu sercu było lepiej z dnia na dzień.

Aplikacja SERCE pomaga monitorować wpływ stylu życia na kondycję serca. Mając ją w telefonie lub innym urządzeniu mobilnym użytkowniczka może w każdym miejscu i o każdej porze dnia kontrolować wydolność swojego mięśnia sercowego. Wprowadzając informacje o nawykach żywieniowych, aktywności fizycznej, nastroju i sposobie spędzania czasu, otrzyma raport o stanie serca. Do raportu zostaną dołączone krótkie porady, co można zrobić, aby poprawić wydolność serca. Stosując się do zaleceń może obserwować poprawę zdrowia! Aplikacja pozwala na dzielenie się wynikami ze znajomi, dzięki czemu można wraz z bliskimi dbać o lepszą kondycję serca.

„Moda na Serce. Zaprojektuj swoje zdrowie” to kampania świadomościowa Fundacji MSD dla Zdrowia Kobiet realizowana w obszarze profilaktyki chorób układu naczyniowo-sercowego u kobiet.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.