Doceń najlepszych w walce z rakiem

W ramach kampanii „Rak. To się leczy” ogłoszono plebiscyt, poprzez który organizatorzy chcą docenić osoby wybitnie zaangażowane w walkę z rakiem oraz placówki onkologiczne przyjazne pacjentom. Plebicyt jest również okazją, by ocenić najlepsze programy na rzecz walki z rakiem minionego roku.

Ogólnopolska akcja medialna „Rak. To się leczy”, realizowana jest przez Polskie Towarzystwo Onkologiczne we współpracy z Fundacją Rosa i Polską Koalicją Organizacji Pacjentów Onkologicznych. Od 19 lutego na stronie www.raktosieleczy.pl można zgłaszać kandydatury do szczególnego plebiscytu. Rekomendacji może udzielić każdy, kto chce uhonorować najlepsze przykłady codziennej pracy na rzecz onkologii
i pacjentów chorych na raka.

Propozycje do nagród można zgłaszać do 8 marca włącznie. Od 9 do 15 marca odbędzie się głosowanie na nominowane propozycje, które zdobędą największą liczbę zgłoszeń. Trzecia z kategorii skierowana jest do stowarzyszeń, fundacji i firm, które w 2012 r. zrealizowały własny program (kampanię, akcję społeczną lub edukacyjną) na rzecz walki z rakiem. Programy zostaną ocenione przez kapitułę specjalistów pod przewodnictwem prof. Jacka Jassema, szefa ekspertów Fundacji Rosa w kampanii „Rak. To się leczy!”. Organizatorzy 3 najlepszych programów zostaną zaproszeni na uroczystą galę, która odbędzie się 19 marca br.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.