Napisz do nas

REKLAMA W PULSIE MEDYCYNY I PULSIE FARMACJI

Joanna Pasiut

tel. 22 333 97 36
kom. 605 94 8294
e-mail: j.pasiut@pulsmedycyny.pl

Małgorzata Solarczyk

tel. 22 333 97 34
kom. 605 948 184
e.mail: m.solarczyk@pulsmedycyny.pl

 

Iwona Kopczyńska

tel. 22 333 97 62
kom. 695 370 209
e-mail: i.kopczynska@pulsmedycyny.pl

 

 

DZIAŁ EVENTÓW PULSU MEDYCYNY I PULSU FARMACJI

e-mail: redakcja@pulsmedycyny.pl

PRENUMERATA:

tel. 22 333 9773
e-mail:: prenumerata@pulsmedycyny.pl

 

REDAKTOR NACZELNY

Krzysztof Jakubiak
tel. 22 333 97 37
e-mail: k.jakubiak@pulsmedycyny.pl

REDAKTOR PROWADZĄCY

Małgorzata Konaszczuk
m.konaszczuk@pulsmedycyny.pl

Zespół redakcyjny:

Iwona Kazimierska
i.kazimierska@pulsmedycyny.pl

Marta Markiewicz
m.markiewicz@pulsmedycyny.pl
m.markiewicz@pulsfarmacji.pl

Kinga Łuszczyńska
k.luszczynska@pulsmedycyny.pl

Maja Marklowska-Dzierżak
m.marklowska@pulsmedycyny.pl

 

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

1 Komentarze

Apolonia F. 2017-04-07

Witam, uprzejmie proszę o usunięcie mojego profilu oraz rezygnuję z newslettera. Z góry dziękuję! Apolonia F.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.