Napisz do nas

REKLAMA W PULSIE MEDYCYNY I PULSIE FARMACJI

Joanna Pasiut

tel. 22 333 97 36
kom. 605 94 8294
e-mail: j.pasiut@pulsmedycyny.pl

Małgorzata Solarczyk

tel. 22 333 97 34
kom. 605 948 184
e.mail: m.solarczyk@pulsmedycyny.pl

 

DZIAŁ EVENTÓW PULSU MEDYCYNY I PULSU FARMACJI

e-mail: redakcja@pulsmedycyny.pl

PRENUMERATA:

tel. 22 333 9773
e-mail:: prenumerata@pulsmedycyny.pl

 

REDAKTOR NACZELNY

Krzysztof Jakubiak
tel. 22 333 97 37
e-mail: k.jakubiak@pulsmedycyny.pl

REDAKTOR PROWADZĄCY

Małgorzata Konaszczuk
m.konaszczuk@pulsmedycyny.pl

Zespół redakcyjny:

Iwona Kazimierska
i.kazimierska@pulsmedycyny.pl

Marta Markiewicz
m.markiewicz@pulsmedycyny.pl
m.markiewicz@pulsfarmacji.pl

Monika Wysocka
m.wysocka@pulsmedycyny.pl
m.wysocka@pulsfarmacji.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.


Blogi »

Lew Starowicz

Lew Starowicz

Kobieta obaw pełna

Kalendarium

« » luty 2017
PnWtŚrCzPtSbN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
Studenci Medycyny i Farmacji