Napisz do nas

REDAKCJA PULSU MEDYCYNY I PULSU FARMACJI

REDAKTOR NACZELNY

Małgorzata Konaszczuk
m.konaszczuk@pulsmedycyny.pl

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:

Iwona Kazimierska
i.kazimierska@pulsmedycyny.pl

Marta Markiewicz
m.markiewicz@pulsmedycyny.pl
m.markiewicz@pulsfarmacji.pl

Maja Marklowska-Dzierżak

m.marklowska@pulsmedycyny.pl

 

REKLAMA W PULSIE MEDYCYNY I PULSIE FARMACJI

Joanna Pasiut

tel. 22 333 97 36
kom. 605 94 8294
e-mail: j.pasiut@pulsmedycyny.pl

Małgorzata Solarczyk

tel. 22 333 97 34
kom. 605 948 184
e.mail: m.solarczyk@pulsmedycyny.pl


 

DZIAŁ EVENTÓW PULSU MEDYCYNY I PULSU FARMACJI

Żaneta Pieczek

tel. 0-22 333 99 28, 605 948 188

e-mail: z.pieczek@pulsmedycyny.pl

 

PRENUMERATA:

tel. 22 333 9773
e-mail:: prenumerata@pulsmedycyny.pl

 

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

1 Komentarze

Apolonia F. 2017-04-07

Witam, uprzejmie proszę o usunięcie mojego profilu oraz rezygnuję z newslettera. Z góry dziękuję! Apolonia F.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.