Polpharma na plakacie

Edyta Szewerniak-Milewska

Zaprojektuj plakat dla Polpharmy i wygraj 10 tys. zł. W taki sposób firma chce uczcić 75-lecie swojego istnienia i 10-lecie prywatyzacji. Konkurs zatytułowano "Ludzie pomagają ludziom już od 75 lat", a patronatem honorowym objęli go znani artyści: Ryszard Horowitz, Lech Majewski, Rafał Olbiński i Andrzej Pągowski.

Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie plakatu o tematyce zgodnej z tytułem konkursu i promującego zdrowy tryb życia. Mogą w nim wziąć udział zarówno indywidualni uczestnicy, jak i firmy czy agencje. W projekcie można użyć fotografii, malarstwa oraz technik cyfrowych.

Do konkursu zostaną zaproszone m.in. uczelnie wyższe oraz szkoły o profilu artystycznym i medycznym. Plakaty informujące o konkursie dostarczone zostaną także do aptek, przychodni i uczelni medycznych za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej firmy.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 czerwca bieżącego roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 czerwca. Autorzy zwycięskich projektów otrzymają nagrody pieniężne. Pierwsze miejsce to nagroda w wysokości 10 tys. zł, drugie – 6 tys. zł, a trzecie – 3 tys. zł. Pięć osób otrzyma również wyróżnienia z nagrodami w wysokości 1 tys. zł.
Nagrodzone i najciekawsze plakaty będzie można zobaczyć na wystawie zorganizowanej podczas uroczystej gali z okazji 75-lecia firmy we wrześniu 2010 roku w Warszawie.

Szczegółowe informacje o konkursie, jego regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.polpharma .pl

Konkurs na plakat to kolejny etap obchodów jubileuszowych spółki Polpharma. W 2009 roku rozstrzygnięto konkurs na nowe hasło firmy związane z 75-leciem działalności. Przy okazji jubileuszu firma wprowadziła też nowe logo.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Pulsu Medycyny.
Podaj swój email.